با مشورت های اشتباه بازیکنان رده پایه به خارج استان می برند

اختصاصی/

به گزارش ورزش آزاد؛ فرزاد شعبانزاده مربی تیم فوتبال ماهینی بوشهر در گفتگو با خبرنگار ورزش آزاد گفت: متاسفه بازیکنان این استان با مشورت های غلط و بزرگ جلوه دادن لیگ آسیا ویژن به خارج استان می برند.

وی افزود: قطعا سطح لیگ برتر کشور نسبت به آسیا ویژن بالاتر هست چون ما بعضا شاهد هستیم که بازیکنانی که در لیگ حتی شهرستان های بوشهرم بازی می کنند می روند آنجا و عرض اندام می کنند، همه می دانند استان تهران بازیکن مستعد ندارد به اندازه نقاط دیگر کشور و این رونقیگ اندکی که به لیگش داده شده و این توسط بازیکنان دیگر استان ها هست.

این مربی رده پایه خاطر نشان کرد: افرادی در استان وسط هستند برای منافع شخصی و یا بر حسب کدورت ها و با توجه به ناآگاهی بسیاری از خانواده با بزرگ جلوه دادن لیگ تهران بازیکن می فرستند.

وی افزود: استان در بیشتر رده ها در لیگ برتر کشور تیم دارند مثل تیم های شاهین بوشهر، پارس برازجان، امید گناوه، کارگربنه گز تنگستان، پارس جنوبی جم این تیمها در چند رده در لیگ برتر کشور حضور دارند.

فرزاد شعبان زاده گفت: بازیکنانی مثل مهدی طارمی، مهدی قایدی، محمد محبی، ماهینی و… از کجا به لیگ برتر رسیدند؟ همین تیم های استان و خودشان رو ثابت کردن و در لیگ یک بزرگسالان و خود باشگاه های استقلال و پرسپولیس دنبال این بازیکنان آمدند.

شعبانزاده تصریح کرد: چه کسی این بازیکنان رده پایه را به تیم های تهرانی می فرستد که مشاوره اشتباه باعث نابودی بازیکنان این استان می شوند از خدا بترسند.

مربی تیم فوتبال ماهینی بوشهر تاکید کرد: استان ما در تمام سطوح پایه در لیگ برتر کشور تیم دارد متاسفانه با مشورت های اشتباه بازیکنان به خارج استان می برنند.

انتهای پیام/

1 نظر
  1. امید ۶۶۶ می گوید :

    با سلام به اقای شعبانزاده اولاحضرت عالی واقف هستید که اگر یک قرن هم بخواهند در تیم بوشهری که در لیک است بازی کنند به هیچ عنوان نه شناخته میشوند و نه را به جای دارند دوما رفتن و معرفی کردن بچه های پایه به تیم های تهرانی و اصفهانی وغیره واقعا یک کار پسندیده و روحیه بخش میباشد و همین باعث میشود که زودتر رشد کنند بنده ۴۷سال از خدا عمر گرفتم ندیدم که بازیکنی با ماندن در بوشهر به سطح بالا برود و از شما خواهش میکنم سعی کنید با هم و مربیان که این کار میکنند همکاری کنید تا فوتبال بوشهر رشد کند رفتن بچه های پایه که در حد ایدال و با تکنیکی هستند به تم های تهرانی و اصفهانی وغیره باعث میشود که روحیه ای باشد برای دیگر بازیکنان این استان تا بتوانند خود را به حد و اندازه ای انها بزسانند پس از نظر بنده بهترین کار معرفی انها به تیم های بالای جدول میباشد و تیم های که در خور نام بوشهر باشن است و کار خداپسندانه و مفیدی برای ورزش این استان میباشد پس جناب شعبانزاده با شناختی که از شما دارم و شخصیت بالای شما و اینکه انسان دلسوزی برای جامعه ورزشی استان هستید بیاید با همه ای مربیان که در روند رشد و رساندن بازیکنان پایه به ردهای بالا و تیم های که درخور بازیکنان با تکنیک بوشهری باشند همکاری کنید تا شاهد رشد انها در سطح بین المللی باشیم …. با تشکر

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.