پیام تبریک رئیس ورزش و جوانان تنگستان به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی

به گزارش ورزش آزاد؛ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنگستان طی پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان تنگستان؛ جعفریان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنگستان ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در پیامی این هفته را به همه جوانان، ورزشکاران، روسا و مسئولان هیات های ورزشی و پرسنل اداره ورزش و جوانان این شهرستان تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی شهرستان، به ویژه کارکنان اداره ورزش و امور جوانان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم. نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است. بی شک ورزش شهرستان تنگستان با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردید.

ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. و موجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت، ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرارگیرد

اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، مربیان ورزشکاران، داوران، پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی و کلیه حامیان ورزشی شهرستان ورزش دوست تنگستان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نمایم.

فاطمه جعفریان
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنگستان

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.