شوک به فوتبال کره جنوبی

به گزارش ورزش آزاد؛ انتظار خبر خودکشی کیم نام چون فوتبال کره جنوبی را در شوک فرو برده است. به گفته مقامات پلیس، جسد کیم نام چون در حوالی ساعت ۸:۲۰ صبح در ساختمانی در سئول پیدا شد. برای تعیین جزئیات دقیق مرگ تحقیقات بیشتری لازم است، اما پلیس معتقد است هیچگونه شواهدی در مورد احتمال قتل یا عملی مجرمانه وجود ندارد.

یک مقام مهم در سازمان لیگ کره جنوبی با تایید این خبر گفت: “به نظر می رسد کیم نام چون مدافع میانی سئول امروز خودکشی کرده و این خبر درست است. ما همچنین در حال بررسی دقیق شرایط و اتفاقاتی که منجر به این اتفاق شده هستیم.” نیروهای پلیس همچنین در حال کار بر روی جزئیات دقیق ماجرا هستند.

کیم نام چون که در سال ۲۰۱۳ پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کوانگ وون به سئول پیوست، بازیکنی تک باشگاهی بود که فقط در اف سی سئول بازی کرد. البته او مدتی برای خدمت سربازی خود بین سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ از این باشگاه جدا شد و دو سال برای تیم نظامی سانگجو به میدان رفت. کیم نام چون همچنین در این فصل در ۲۲ بازی به عنوان مدافع اصلی سئول بازی کرده و از بازیکنان ثابت این تیم کره ای محسوب می شد.

کیم نام چون پس از اتمام فصل گذشته با قرارداد تمدید خود را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد و به نظر می رسید قصد دارد از این تیم از فوتبال خداحافظی کند. اف سی سئول این فصل لیگ را با دیدار برابر اینچئون یونایتد در ورزشگاه جام جهانی سئول به پایان می رساند و فعلا که اردوی این تیم با انتشار این خبر در شوک است.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.