پارس جم کسی را می خواهد که شلوار را تا زانو بالا بزند

به گزارش ورزش آزاد؛ به نقل از آوای بوشهر؛ چمران رفیعی پور عضو حقوقدان شورای شهر جم با بیان اینکه نماینده مجلس تماس های تلفنی وی را پاسخ نمی دهد اظهار داشت: جای بسی تعجب است که نماینده محترم در خصوص تیم پارس جنوبی جم حتی یک تماس با مابقی اعضای شورای شهر ندارد. بنده ۲۰ بار با نماینده تماس گرفتم و پاسخگو نبود که ناچار شدم با یکی از نزدیکان وی تماس بگیرم که وی هم پاسخی به خواسته ما ندادند.

وی افزود: نماینده باید بداند وظیفه وی این است که به خواسته مردم توجه کند اما این بهانه را برای روز مبادا نگه داشته تا عدم پیگیری شورای شهر جم را بهانه کند.

رفیعی پور با تاکید بر اینکه نماینده مجلس در اشتباه هست تصریح کرد: چرا برای جلسه امروز با هواداران به اعضای شورا اطلاع داده نشده است. آنهایی که باید بدانند خوب می دانند که عدم دعوت از مابقی اعضای شورای شهر جم، برای این است که بگویند که اعضای شورا همکاری نمی کنند.

عضو شورای شهر جم نماینده مجلس را باعث و بانی سقوط تیم پارس جم از لیگ برتر دانست و تاکید کرد: شیخ موسی احمدی جز جلسات و تصویر جلسات چه کاری کرده است.  جلسات در جم داروی درمان تیم پارس جم نیست. باید کسی می خواهد تیم پارس باقی بماند باید شلوار را تا زانو بالا بزند و در رودخانه پول وزارت نفت، خلاف جهت شنا کند.

نایب رئیس شورای شهر جم هم با تایید نظرات عضو شورای شهر جم تاکید کرد: تا امروز هر موضوعی که به نماینده و رئیس دفتر ایشان انتقال داده شده است فقط گفتند “چشم” پیگیری می کنیم اما تا به امروز نتیجه مطلوب حاصل نشده است.

علی پریشان تصریح کرد: ما مردم جم از دکتر احمدی توقع بیشتری داریم چرا که ایشان نایب رئیس کمیسیون انرژی هستند و اهرم فشار در اختیار دارند. نباید موضوعی به این کوچکی ماه ها به درازا بکشد.

پریشان تاکید کرد: اگر دکتر احمدی به خواسته های مردم شهر جم توجه نکند سکوت نمی کنم و قطعا اولین منتقد خواهم بود.

 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.