بازیکن بوشهری استقلال: اگر بخواهند می مانم

به گزارش ورزش آزاد؛ مهدی قایدی بعد از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از سوی دراگان اسکوچیچ به تیم ملی فوتبال دعوت شد و به اردوی تیم ملی رفت. او در بازی با ازبکستان و همچنان سفر به ترکیه نیز کنار تیم ملی بود و به ایران برگشت.

با وجود بازگشت قایدی از اردوی تیم ملی اما او چند روز در تمرینات استقلال حضور پیدا نکرد. قایدی امروز با تاخیر در محل بازی دوستانه استقلال و نفت مسجدسلیمان حضور یافت.

کته مهم درباره این بازیکن قوت گرفتن شایعه لژیونرشدنش است. قایدی که امروز با لباس شخصی به محل تمرین آبی‌ها رفت و خودش را به کادرفنی معرفی کرد، از یک تیم قطری پیشنهاد مالی خوبی دارد. با این حال باشگاه استقلال هنوز درباره وضعیت او تصمیمی نگرفته است. محمود فکری سرمربی آبی ها اما امروز اعلام کرد مخالف جدایی قایدی است.

قایدی امروز تمرینی با استقلال نکرد اما وقتی با پرسش خبرنگاران درباره ماندن یا رفتنش از این تیم مواجه شد گفت: «اگر باشگاه بخواهد می‌مانم و به کارم ادامه می‌دهم.»

قایدی همه چیز را درباره لژیونرشدنش با توجه به قراردادی که دارد به مسئولان باشگاه استقلال سپرده و باید منتظر ماند ودید چه اتفاقاتی پیرامون این مهاجم تکنیکی طی روزهای آینده رخ می‌دهد.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.